Styl życia

Rekreacja
WSPÓLNOTA
NATURA
SPORT
ZDROWE
ODŻYWIANIE
ZDROWY STYL ŻYCIA

Zdrowy styl życia to określone podejście do życia. Promuje dobrą kondycję fizyczną, psychiczną i emocjonalną. Obejmuje wiele aspektów życia codziennego. Głównym założeniem pomysłodawców F.S.O. PARK jest maksymalna poprawa jakości życia. Dlatego podstawowym założeniem Projektu jest stworzenie odpowiednich warunków dla osób, które realizują lub chcą zacząć realizować założenia zdrowego stylu życia. Z myślą o nas i przyszłych pokoleniach.

ZACZNIJ DZIAŁAĆ!
TERAZ!
TWOJE ŻYCIE
=
TWÓJ WYBÓR
SPRAWDŹ, JAKIE ROZWIĄZANIA PROPONUJE F.S.O. PARK

CHCESZ POCZUĆ SIŁĘ?
Spraw, żeby sport i rekreacja zajęły ważne miejsce w Twojej codzienności.
F.S.O. PARK oferuje: ścieżki spacerowe, rowerowe, do biegania, boiska, place zabaw dla dzieci.

CHCESZ MIEĆ ENERGIĘ?
Zadbaj o dietę. Pamiętaj, że powinna być zróżnicowana i bogata w warzywa i owoce. W F.S.O. PARK znajdą się szklarnie, ekologiczny warzywniak, przestrzeń dla sklepów ze zdrową żywnością.

CHCESZ ODPOCZĄĆ?
Otocz się zielenią lub spotkaj ze znajomymi w F.S.O. PARK. Przestrzenie parkowe z ławkami, place miejskie z kawiarniami i restauracjami, również ze zdrową żywnością, umożliwiają przyjemne spędzenie czasu.

CHCESZ ŻYĆ SPOKOJNIE?
Zdrowy styl życia i czas spędzony na świeżym powietrzu, także z ludźmi, których lubimy, sprawiają, że czujemy się dobrze, oraz wpływają na redukukqję stresu i napięcia społecznego.

KONCEPCJA F.S.O. PARK - ZGODNA Z NATURĄ

Anna Watkowska - twórczyni idei ekologii w F.S.O. PARK, która na co dzień praktykuje zdrowy styl życia.