WYSTAWA W FABRYCE!

Stała wystawa zabytkowych samochodów na terenie F.S.O. PARK!

Miło nam ogłosić, że już w II kwartale 2024 r. otwarta zostanie profesjonalna ekspozycja z pojazdami wyprodukowanymi m.in. w byłej Fabryce Samochodów Osobowych. Dziękujemy @Maciej Bień za zorganizowanie zjazdu z okazji 72. rocznicy z okazji rozpoczęcia produkcji w FSO oraz za pokierowanie przyszłą wystawą. 

Jak podkreśla @Anna Watkowska, Członkini Zarządu OKAM City i Liderka Projektu F.S.O. PARK: Zgodnie z zapowiedziami, znaleźliśmy w naszych ‘murach’ przestrzeń pod stałą wystawę zabytkowych aut i nawiązaliśmy współpracę z rzetelnym partnerem, który poprowadzi ekspozycję otwartą dla wszystkich fanów motoryzacji oraz pasjonatów pojazdów produkowanych niegdyś w Warszawie.
Wystawa obejmie początkowo ok. 200 pojazdy, w tym Syrenki, Fiaty 125p i Polonezy. Mieścić będzie się na 5000 mkw. powierzchni w budynku dawnej Lakierni przy ul. Jagiellońskiej 88 na Pradze Północ. Aktualnie trwają przygotowania do uruchomienia ekspozycji, w tym prowadzona jest instalacja i konserwacja aut. 

Posłuchajcie, ciekawa rozmowa ludzi z pasją:
Anna Watkowska – Członkini Zarządu OKAM City i Liderka Projektu F.S.O. PARK oraz Maciek Bień – Organizator „Wystawy w fabryce”

www.fso-okam.pl

www.okam.pl