Przyłączamy się do akcji: ROWEROWY MAJ!

Z początkiem miesiąca rozpoczęła się kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii ‘Rowerowy Maj’, która skierowana jest do szkół podstawowych i przedszkoli. Jej ideą jest popularyzacja wśród najmłodszych aktywności fizycznej i jazdy na jednośladach, bierze w niej udział ponad 145 tys. dzieci.

🚴

Zdrowy styl życia to jedna z przyświecających nam wartości, którą chcemy rozwijać w przyszłej inwestycji F.S.O. PARK 🌳 🏡 🌳 Wewnątrz F.S.O. PARK ograniczymy jazdę samochodami, stawiając na ekologiczne środki transportu, w tym właśnie rowery. Na 62 ha terenie powstaną ścieżki rowerowe, z których będą mogli korzystać zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający F.S.O. PARK.

Przejażdżka czy trwała przesiadka z czterech na dwa kółka niesie ze sobą wiele korzyści – ruch w każdej formie to przede wszystkim zdrowie: poprawia nastrój, wzmacnia odporność i usprawnia pracę serca! To także duża wartość dla środowiska naturalnego – w przeciwieństwie do aut, rowery nie emitują CO2, a także wytwarzają znacznie niższy poziom hałasu.

Zachęcamy do korzystania z tej formy transportu nie tylko w maju!

Przesiadamy się na rowery 🚗 👉 🚴

Nasz OKAM-owy piesek: Korek też już jeździ rowerem 😉

#FSO #FSOPARK #OKAM #RowerowyMaj